פרסומים

בגלריה זו תמצאו תערוכה של פרסומים

 
 

סימני מסחר – עו"ד עמיר פרידמן

בשנת 1998 פורסמה המהדורה הראשונה של הספר "סימני מסחר".

הספר מנתח בצורה מעמיקה ויסודית את תורת סימני המסחר, מהותם של סימני המסחר, חשיבותם המסחרית, ההגנה המוקנית כתוצאה מרישום סימן המסחר, ניהול תובענות בגין הפרת סימני מסחר והיבטים רבים ונוספים הקשורים לתחום סימני המסחר.

בימים אלו ראתה אור המהדורה השנייה של הספר, הכוללת נושאים והיבטים מסוימים של דיני סימני המסחר, המובאים לראשונה ובצורה מפורטת במסגרת מהדורה זו. המהדורה החדשה אוגרת בחובה את ההלכות הרבות והמרתקות, תיקוני הדין והאמנות הבינלאומיות שהתווספו לעולם סימני המסחר במרוצת השנים האחרונות.

ניתן לרכוש את הספר "סימני מסחר" באמצעות הוצאת ספרי המשפט פרלשטיין גינוסר. (לאתר האינטרנט של הוצאת פרלשטיין גינוסר לחץ כאן)

 
מתוך דברי ההקדמה למהדורה הראשונה מאת: פרופ' דוד ליבאי

"בפני הקורא מונחת משנתו הסדורה של עו"ד עמיר פרידמן,על הדין המהותי והדיוני בתחום סימני המסחר בישראל...כל המעונין והמתעניין בדיני סימני המסחר ובכלל אלה השופט ,הפרקליט והסטודנט,ימצא בספר זה מורה דרך לדין החל על הגנת סימני המסחר בכל היקפו ,כולל סקירה מפורטת של החוק והפסיקה."

 
מתוך דברי ההקדמה למהדורה השנייה מאת: עו"ד דן מירקין

"שנו רבותינו כי "תלמידי חכמים כל זמן שמזדקנין חוכמה מתווספת בהם", (שבת קנב, ע"א), ולא רק לגבי תלמידי חכמים נכון האמור אלא גם בספרים שהם מוציאים תחת ידם: המהדורה החדשה מאירה סוגיות שונות מזוויות חדשות ומעניינות, ואם הייתה המהדורה הקודמת ספר מצוין לכל העוסק בתחום, הרי עולה עליה זו החדשה, הן בתוכן והן בכתיבתה. "בכל אדם מתקנא חוץ מבנו ותלמידו" (סנהדרין קה, ב), ואני אין לי אלא לברך את תלמידי לשעבר על ספר מצוין זה שיצא מתחת ידיו."

מצורפת המהדורה הראשונה של הספר סימני מסחר.מומלץ לא להסתמך על מהדורה זו בלבד לנוכח התמורות והשינויים מרחיקי הלכת שחלו בעולם סימני המסחר במרוצת השנים האחרונות, המובאים בהרחבה ובצורה מעמיקה במסגרת המהדורה השנייה .

 
 

אין באמור לעיל כדי להוות ייעוץ משפטי או חוות דעת, או תחליף ליעוץ משפטי אצל עורך דין.
בכל מקרה ספציפי יש לפנות לקבלת ייעוץ משפטי מעורך הדין העוסק בתחום.